Fоtо: Publicitātes foto

Jau šovakar, 10. jūlijā, Siguldas pilsdrupu estrādē kopā ar grupu uzstāsies viens no pasaules slavenākajiem čellistiem Stjepans Hausers, portālu "Delfi" informē koncerta rīkotāji. Tagad pazīstams kā vienkārši Hauser, Stepjans skatītājiem sola izcilu muzikālu izrādi, kurā nedalāmi savīsies čella superzvaigznes salūtam līdzīgā ekspresija ar viņa romantisko, pat lirisko šķautni. To visu papildinās uz liela ekrāna demonstrētas videoprojekcijas.

Mūziķis koncertprogrammā iekļāvis visu, ko viņa pielūdzēji iepazinuši un iemīlējuši, – sākot no ārkārtīgi populārās kompozīcijas "Beach party", līdz muzikālo sapņu ainavām "Alone together".

Hauser dabīgā muzikālā vispusība novedusi pie sadarbības ar daudzām mūzikas leģendām, tostarp Andrea Bočelli, "Red Hot Chili Peppers", Džordžu Maiklu un "Aerosmith" līderi Stīvenu Taileru. Tomēr tieši viņa intīmi personīgā, vizuāli satriecošā "YouTube" sērija "Alone together", kas tika uzsākta 2020. gada pandēmijas laikā un kurā iekļauti viņa dzimtās Horvātijas muzikālie portreti, pārsteidza skatītājus ar savu brīnišķīgo skaistumu un kļuva par pamatu viņa pirmajam soloalbumam "HAUSER – CLASSIC", kas ierindojās "Billboard" 1. vietā.

10. jūlijā ieeja Siguldas pilsdrupu estrādē no plkst. 19.00, koncerta sākums paredzēts plkst. 20.30.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !