Foto: Publicitātes foto

Intars Busulis laiž klajā paša komponētu dziesmu "Es došos ārā" un aicina uz koncertu Dzintaru koncertzālē, portālu "Delfi" informē mūziķa pārstāvji. Kompozīcija iekļauta jaunākajā Intara Busuļa un Abonementa orķestra albumā "Spēlē savā burvju flautā" un izskanēs arī viņu tūres noslēguma koncertā 18. augustā.

Dziesma "Es došos ārā" radusies laikā, kad mūziķis atskatījies uz visu, kas līdz šim paveikts – par laiku, kas daudz devis, bet tikpat daudz ņēmis, vēsta mūziķa pārstāvji. "Šī dziesma simbolizē to laiku, kad bija vairāki lidojumi nedēļā, lielās cilvēku auditorijas. Šobrīd es no visas sirds esmu pateicīgs, ka varu būt mierā, dzīvot Latvijas laukos un būt pie savas ģimenes. Tādēļ būšu priecīgs, ja šī dziesma kādu spēs iedvesmot un motivēs iet tālāk ar gaišu, pozitīvu skatu nākotnē", stāsta Intars Busulis.

Dziesmas mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autors – Marts Pujāts, producents ir Jānis Aišpurs. Gan dziesmas ierakstā, gan arī videoklipā piedalās Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Lāce, Karīna Tropa, Alise Kante un Kristīne Pastare.

Šī dziesma ir singls no jaunā albuma "Spēlē savā burvju flautā", kas iznāca pērnā gada rudenī.

Biļetes uz Intara Busuļa koncertu Dzintaru koncertzālē atrodamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!