Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 18. Janvārī, galerijā "Cita Puse" 11. Novembra krastmalā 35, notiks jau otrais "Wise Music Society" rīkotais pasākums – koncerts ar grupu "The Mercy Messengers", "Salt Camel Project" un "O'Night Quartet" līdzdalību.

Koncertā klausītāji tiks iepazīstināti ar jaunu kvalitatīvu mūziku jaunajā pasākuma norises vietā, bet mūziķiem tiks sniegta iespēja uzrunāt jaunu mērķauditoriju, norāda organizatori.

"The Mercy Messengers" ir pērn izveidots indie mūzikas projekts, kas caur mierīgām stīgu vibrācijām, balsu harmonijām un sitamiem instrumentiem aicina uz patiesumu, tagadni, garīgumu un vienkāršību.

"Salt Camel Project" ir četru jaunu progresīvu mākslinieku apvienība, kuras sastāvā ir ģitāra, bass, bungas un vibrofons, džeza mūzikas stilistikā iekļaujot klasiskos, r'n'b, rock, pop un citus žanrus.

Savukārt "O'Night Quartet" ir elektroakustiska grupa, kas spēlē mūsdienu instrumental mūziku, miksējot dzīvo skaņu, ierakstītās cilpas un digitālos efektus. Grupa spēlē oriģinālmūziku ar funk, house, nu disco žanru, kā arī improvizācijas elementiem.

Koncerta sākums plkst. 22.

"Wise Music Society" izveidota kā ekspertu apvienība, kura palīdz publikai atrast jaunu mūziku, galvojot, ka tā ir "wise" jeb patiesi laba, bet grupām – iekarot jaunu mērķauditoriju.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!