Foto: Publicitātes foto

5. decembrī ar koncertu "Palladium Rīga" Latvijā atgriezīsies viens no publikas iemīļotākajiem mūziķiem – britu folkroka izpildītājs King Charles. Biļetes no ceturtdienas 25. septembra varēs iegādāties www.palladium.lv un "Biļešu Serviss" kasēs sākot 25 eiro. "Palladium" un "Positivus" reģistrētajiem lietotājiem pirmo 100 stāvvietu biļešu cena 20 eiro, portālu "Delfi" informē koncerta rīkotāji.

Ekstravagantais mūziķis King Charles, īstajā vārdā Čārlzs Kosta, ir viens no daudzsološākajiem britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvjiem, turklāt viņu viennozīmīgi var dēvēt par vienu no gaidītākajiem māksliniekiem Latvijā.

Kopš savas muzikālās karjeras uzsākšanas 2007. gadā, King Charles ir devies koncertturnejās kopā ar Lauru Mārlingu, "Noah and the Whale", kā arī "Mumford and Sons", ar kuriem kopā ierakstīts liriskais singls "The Brightest Lights".

Šovasar "Positivus" festivālā King Charles uz "Nordea" skatuves sniedza visapmeklētāko koncertu festivāla trīs dienu laikā. Tāpat dziesminieka priekšnesums izrādījās viens no skatītākajiem koncertiem pirmajā festivāla pop up TV kanālā Eiropā – "Positivus TV".

Decembrī mūziķis atgriezīsies "Palladium Rīga" koncertzālē ar jaunu programmu, kurā, līdzās dziedātāja lielākajiem hītiem, tostarp "Bam Bam", "Love Lust" un "Lady Percy", tiks izpildītas arī jaunas kompozīcijas no drīzumā gaidāmā otrā studijas albuma. Mākslinieks savos koncertos vienmēr prot iedvesmot un saviļņot sanākušos klausītājus, jo tie, tāpat kā viņa radītā mūzika, ir dinamiski, atraisīti un neviltoti sirsnīgi, vēsta koncerta rīkotāji.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!