Elektroniskās mūzikas krusttēvs Žans Mišels Žārs (Jean-Michel Jarre) pēc sešu gadu pārtraukuma ir atgriezies uz lielās skatuves, lai mūzikas cienītājiem piedāvātu neaizmirstamu šovu. Pasaules koncertturneja "Electronica" sāksies Eiropā šī gada oktobrī, un tās laikā 2. novembrī mūziķis sniegs koncertu Tallinas "Saku" arēnā Igaunijā, portālu "Delfi" informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Žāra koncertos ierasts redzēt satriecošas vizualizācijas un jaunākās digitālo tehnoloģiju iespējas, ko gadu gaitā ir novērtējuši miljoniem fanu visā pasaulē. Arī jaunais šovs solās būt iespaidīgs muzikālais piedzīvojums, kur klausītāji varēs dzirdēt dziesmas no Žāra albuma "Electronica", kā arī dziesmas no tādiem klasiskiem ierakstiem kā "Oxygene" un "Equinoxe".

Sava "Electronica" albuma ierakstā Žans Mišels Žārs uzaicināja piedalīties virkni ar mūzikas zvaigznēm: elektroniskās mūzikas producentu Rone, "Pet Shop Boys", "Primal Scream", E.S., Džuliju Holteri, Geriju Ņūmenu, Džefu Mailzu, Peaches, Siriusmo, "Yello", "The Orb", Sebastjenu Teljē, Hansu Cimmeru, Sindiju Loperi un Christophe.

Žans Mišels Žārs ir viens no pirmajiem māksliniekiem, kurš sāka izpildīt elektronisko mūziku tādā izpratnē, kādu mēs to pazīstam šodien, tāpēc viņa ieguldījums mūzikā ir nenovērtējams. Ar saviem koncertiem Žans Mišels Žārs ir iekļuvis pat Ginesa rekordu grāmatā - viņa pilsētas koncertu Parīzes ielās apmeklēja 2,5 miljoni skatītāju. Drīz šo rekordu pārspēja pats Žārs, uzstājoties Maskavas 850 gadu jubilejas svinībās 3,5 miljonu cilvēku auditorijas priekšā.

Ar pavisam jaunu koncertšovu Žārs jau oktobrī un novembrī priecēs mūzikas cienītājus Eiropā, uzstājoties lielākajās arēnās, to skaitā - "O2" arēnā Londonā un "AccorHotels" arēnā Parīzē.

Biļetes uz koncertu Tallinā ir nopērkamas "Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena ir sākot no 49 eiro.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!