Lai nebūtu jādrūzmējas rindās pie festivāla ieejas, sākot no trešdienas, 13. jūlija, "Positivus" trīs dienu biļetes pret festivāla aproci varēs apmainīt jau Rīgas "check-in" punktā koncertzālē "Palladium", Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas), portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji no "Positivus Music".

Aproču "check-in" punkta darba laiks: trešdien, 13. jūlijā, un ceturtdien, 14. jūlijā, no plkst. 12.00 līdz plkst. 20.00, piektdien, 15. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00.

Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tā uzreiz tiks aplikta ap roku. Šajos datumos pret aprocēm samainīt varēs tikai festivāla trīs dienu ieejas biļetes, kā arī biļetes ieejai telšu pilsētiņā. Vienas dienas biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai "Positivus" norises dienās "check-in" teltīs pie visām ieejām. Tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes īpašnieka atlaidi, pie biļešu maiņas jāuzrāda sava ISIC karte.

Telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau ceturtdien, 14. jūlijā plkst. 17.00, savukārt "Positivus" festivāla teritorija – piektdien, 15. jūlijā plkst. 12.00.

Jau ziņots, ka "Positivus" festivāls šonedēļ svinēs savu desmitgadi. Trīs dienas no 15. līdz 17. jūlijam tas pulcēs mūzikas mīļotājus no Latvijas un ārvalstīm Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kur uz sešām skatuvēm būs baudāma apjomīgākā un daudzveidīgākā programma "Positivus" vēsturē. Jubilejas festivālā uzstāsies ne tikai tādi pasaules mākslinieki kā Elija Gouldinga, Igijs Pops, "M83", "Years & Years", Džons Ņūmens, "Air", "Hot Chip", Grimes un Ričards Holijs, kā arī daudzas uzlecošās populārās mūzikas zvaigznes. Plaši tiks pārstāvēti arī pašmāju mūzikas mākslinieki.

Viens no ērtākajiem un maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā nokļūt Salacgrīvā, ir "Positivus Ekspresis", kas apmeklētājus aizvedīs no Rīgas centra līdz pat festivāla teritorijai. Autobusi kursēs no t/c "Olimpia", Āzenes ielā 5.

Festivāla mājas lapā vēl ir pieejamas biļetes uz reisiem: piektdien, 15. jūlijā, plkst. 8.00, 9.00, 13.00 un 18.00.

No pieturvietas pie festivāla teritorijas Salacgrīvā uz Rīgu: pirmdien, 18. jūlijā, plkst. 01.00 (pēc pēdējā koncerta), kā arī plkst. 09.30 un plkst. 14.30.

Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, "Positivus ekspresis" nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Biļetes var iegādāties festivāla mājas lapā, vietu skaits ir ierobežots. Cena – 6,50 eiro vienā virzienā.

Pirmo reizi autovadītāji biļeti auto novietošanai festivāla oficiālajā stāvvietā var iegādāties jau iepriekšpārdošanā – par 10 eiro. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, izdevīgāk iegādāties autostāvvietas abonementu, kura cena iepriekšpārdošanā ir 25 eiro. Visas biļetes bez komisijas maksas var iegādāties festivāla mājas lapā.

Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, "Biļešu servisa" kasēs, kā arī "Nordea" bankomātos. Pērkot trīs dienu biļeti ar vai bez telts vietas "Nordea" bankomātos, saņem vienu iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā bez maksas. Festivāla dienā biļetes kļūs dārgākas.

Pilnu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā "Programma", kā arī aplikācijā "Positivus '16", kas bez maksas pieejama "App Store" un "Google Play" veikalos.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !