Lai gan "Positivus" festivāla vārti apmeklētājiem tiks vērti piektdien, 15. jūlijā, ballīte festivālā sāksies jau dienu iepriekš, 14. jūlijā, kad pirmie apmeklētāji varēs sākt iekārtoties Telšu pilsētiņā.

Kā portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji, iesildīšanās ballīte sāksies plkst. 20.00 ar DJ Hot Sound uz stilīgā Red Bull Volvo Sugga "skatuves".

"Positivus" Telšu pilsētiņa, kas pērn uzņēma 16 tūkstošus apmeklētāju, tiks atvērta ceturtdien, plkst. 17.00, kad darbu uzsāks arī festivāla oficiālā autostāvvieta. "Check-in" punkts pie ieejas Telšu pilsētiņā darbosies bez pārtraukuma līdz pat pirmdienas plkst. 01.00, savukārt apmeklētāji tajā varēs uzturēties līdz pirmdienas plkst. 17.00, lai mājup dotos kārtīgi izgulējušies.

Biļete ieejai Telšu pilsētiņā derīga tikai komplektā ar derīgu festivāla ieejas biļeti. Vienas dienas biļete komplektā ar telts vietas biļeti nodrošina iekļūšanu Telšu pilsētiņā tās dienas laikā, kurā ir derīga iegādātā festivāla biļete. Biļete ieejai Telšu pilsētiņā ir jāiegādājas arī katram VIP koka mājiņas un Gandrs "Rent-a-Tent" telts iemītniekam, kuri ir samaksājuši par šīm naktsmājām. Festivāla apmeklētāju ērtībām Telšu pilsētiņā būs pieejama mantu glabātuve, duša par 3 eiro un mobilo tālruņu uzlāde, izmantojot savu lādētāju par 1 eiro.

Positivus festivāla teritorija tiks atvērta rīt plkst. 12.00, savukārt "check-in" punkti pie abām festivāla ieejām Salacgrīvā darbosies jau no plkst. 11.00. Lai nebūtu jādrūzmējas rindā pie ieejas, "Positivus" trīs dienu biļetes pret festivāla aproci joprojām var apmainīt arī Rīgas "check-in" punktā koncertzālē "Palladium", Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas), kas 14. jūlijā darbojas no plkst. 12.00 līdz 20.00, bet festivāla pirmajā dienā – no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Biļetes īpašniekam jebkurā "check-in" punktā pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tā uzreiz tiks aplikta ap roku. Biļetes ir viegli kopēt un pavairot, taču ikvienas biļetes unikālo svītrkodu noskenēt var tikai vienreiz. Lai pie festivāla ieejas nebūtu jāpiedzīvo rūgti brīži ar jau izmantotu biļeti, aicinām nekļūt par iedzīvoties kāru krāpnieku upuriem un neiegādāties biļetes "no rokas".

Ierodoties Salacgrīvā, apmeklētāji aicināti sekot ceļa malā izvietotajām norādēm un pirms došanās uz festivāla teritoriju novietot automašīnu stāvvietā. Maksa par iebraukšanu "Positivus" oficiālajā autostāvvietā ir 10 eiro un tā tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi, neatkarīgi no stāvvietā pavadīto stundu skaita. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, iesākām iegādāties abonementu, kura cena iepriekšpārdošanā ir 25 eiro. Automašīnā ir atļauts nakšņot, taču stāvvietā ir aizliegts būvēt teltis vai nojumes, kā arī izmantot grilu un citas tml. ierīces, kā arī kurt ugunskurus.

Ar festivāla noteikumiem plašāk var iepazīties www.positivusfestival.com.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā "Programma", kā arī aplikācijā "Positivus '16", kas bez maksas pieejama App store un Google Play veikalos.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !