Foto: Publicitātes foto

Dzintaru koncertzālē 14. februārī, Sv. Valentīna dienā, plkst. 19.30 notiks romantisks koncerts "Kaspars Zemītis. Dejas ar stīgām", kurā muzicēs akustiskās ģitāras meistars Zemītis saspēlē ar stīgu kvartetu un deju skolas "Dzirnas" dejotājiem horeogrāfa Agra Daņiļeviča vadībā, portālu "Delfi" informē koncertzālēs pārstāvji.

Šajā programmā apvienojas deju skolas "Dzirnas" dejotāji horeogrāfa Agra Daņiļeviča vadībā un ģitārspēles meistars un komponists Kaspars Zemītis, kura skanējumu kuplinās stīgu kvarteta spēle – koncertu raksturo tā rīkotāji.

Kaspars Zemītis ir viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā. Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kurš muzicē dažādos žanros un sastāvos. "Es mūzikā vairāk jūtos kā domātājs, kurš tehniski sarežģītos skaņdarbos meklē un atklāj arvien jaunas nianses," par sevi saka mūziķis. Savulaik Kaspars ir bijis grupas "Time After Time" dalībnieks, viņa skatuves partneru vidū ir dziedātāji Linda Leen, Intars Busulis un Renārs Kaupers. Jau vairākus gadus mūziķi vieno arī sadarbība ar Valsts Akadēmisko kori "Latvija" un diriģentu Māri Sirmo, kā arī ar Latvijas Radio kori.

Šo koncertprogrammu caurvij dažādos laikos un ar dažādiem sastāviem tapušas Kaspara Zemīša kompozīcijas, kā arī viņa veidotas citu autoru skaņdarbu aranžijas. Programmā: Roberts de Vizē, Kaspars Zemītis, Maksimo Djego Pujols, Martins Teilors.

Koncertā piedalās: Kaspars Zemītis (ģitāra), Līva Plociņa (I vijole), Madara Gaile, (II vijole), Ineta Abakuka (alts), Madara Norbūte (čells), deju skolas "Dzirnas" dejotāji (horeogrāfs Agris Daņiļevičs).

Biļetes uz koncertu nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!