Pēc ilgāka pārtraukuma grupa "Rīgas modes" publiskojusi pirmo dziesmu un video no šā gada izskaņā gaidāmā albuma, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

Jaunā singla nosaukums ir "Savvaļas zirgi" un tas ieskicē grupas jauno skanējumu. Dziesmai Ogres apkaimē nofilmēts arī mūzikas video, kurā piedalās modeļi Deivis Eglītis un Samanta Goldberga.

Vienlaikus grupa turpina darbu pie jaunā materiāla un gaidāmo ierakstu dēvē par savu pieaugšanas albumu. Tā tapšanā "Rīgas modes" dalībnieki ir iedvesmojušies no tā saucamā "sophisti-pop" mūzikas novirziena, kā arī pašmāju grupas "Odis".

Līdz šim grupa "Rīgas modes" ir izdevusi divus ierakstus – savā vārdā nosaukto piecu dziesmu EP, kā arī albumu "Fantastiski", kas saņēmis "Zelta mikrofonu" kā labākais popmūzikas ieraksts un "Austras balvu", kas tiek pasniegta pašmāju labākajam ierakstam mūzikas kritiķu un žurnālistu vērtējumā.

"Rīgas modes" ir: Kalvis Bormanis (vokāls), Reinis Papulis (ģitāra-taustiņi), Anete Stuce (taustiņi-vokāls), Andris Apīnis (bass) un Mareks Ameriks (bungas).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!