Pašmāju hiphopa mākslinieks MC Ras izdod mūzikas videoklipu "Kodekss". Videoklips sastāv no četrām daļām, kas tēlainā veidā attēlo paša mākslinieka dzīves gājumu, padarot to par sava veida dokumentālo īsfilmu. Jāpiebilst, ka izmantotās melodijas ir veidojuši vairāki Latvijas pavadījuma autori jeb "bītmeikeri" – 181h (Kārlis Kolmanis), PRGMAT (Kristaps Skroderis), Kviesis (Deivids Kviesis) un NiklāvZ (Niklāvs Sekačs).

Mūziķis MC Ras (Ruslans Fadejevs) ieguvis plašu atpazīstamību, darbojoties apvienībā "Augša", kas 2015. gadā izdeva savu debijas albumu "Troksnis no bēniņiem". Pēc tam MC Ras savu darbību turpināja individuāli, ierakstot divus albumus, kuros izmantoja atpazīstamas pavadošās melodijas jeb bītus. Pirmais miksteips iznāca ar nosaukumu "Pacietības mērlente Vol. 1" (2017. gads) un savukārt otrais - "Pacietības mērlente Vol. 2: Meško kapričo" (2018. gads).

Videoklipa "Kodekss" režisori ir MC Ras, Jānis Jēkabsons un Toms Markovs, VFX mākslinieks - Toms Markovs, operators - Jānis Jēkabsons, montāža - Jānis Jēkabsons un Toms Markovs, SFX mākslinieks - Jānis Jēkabsons, kostīmu māksliniece - Olga Volkova (Volkova Accessories), vizāžistes - Agnese Anstrāte Gailīte un Salome Rēdmane.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!