Šī gada 14. aprīlī publicēts pirmais tīzeris jeb kaceklis jaunai dokumentālai filmai, kas vēstīs par rokgrupu "Pienvedēja piedzīvojumi".

Kā "Delfi" vēsta grupas līderis Māris Žigats, tas būs dokumentāls stāsts par trim draugiem, atšķirīgiem likteņa ceļiem, bet vienu lielu mīlestību pret mūziku.

Filmas režisors Jānis Orbidāns stāsta: "Es vēsturiski vienmēr būšu pirmais, kurš par šiem trim Sabiles puišiem ir uzņēmis kinostāstu par viņu karjeras 30 gadiem. Par neatlaidību, nepadošanos, priekiem un bēdām."

Filmas lielā pirmizrāde un koncerts gaidāmi šī gada rudenī. Bet šajā vasarā grupa daudz koncertēs un līdzi ņems izrādīšanai arī filmas fragmentus. Žigats aicina sekot līdz aktuālajai informācijai "Pienvedēju" sociālo mediju profilos.

Grupa "Pienvedēja piedzīvojumi" ir dibināta 1994. gadā Sabilē un iemantojusi jau pašmāju alternatīvā roka leģendās statusu.Grupas pamatsastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas. Māris Žigats (vokāls, bass), Aldis Lunde (ģitāra) un Pēteris Lunde (sitamie instrumenti). Par grupu sarakstīta grāmata – autorizētā biogrāfija "Pienvedēja piedzīvojumi. Trīs no Sabiles", kuras autors ir Jānis Žilde.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!