Foto: Publicitātes foto

Mesa (Gatis Irbe) nupat izdevis jaunu dziesmu "Mūsu kārstākā nedēļa Parīzē", ko papildina arī tās videoklips. Vienlaikus Mesa aicina uz līdz šim nebijušas programmas lielkoncertu – 19. augustā uz vienas skatuves būs dzirdami Mesa un Gacho skaņdarbi, "Delfi" informē mūziķa pārstāvji.

"Atšķirībā no citām dziesmām, kuras mēs aizvedam pie klausītāja, šī ir savdabīga ar to, ka tā "atnāca" pie mums caur melodiju, ar gatavu ideju un tēmu, arī ar pilnīgi skaidru videoklipa domu," stāsta Gatis Irbe. "Jau no pirmajiem akordiem un spēlēšanas manieres bija skaidrs – tā būs par Franciju, būs jālido turp un jāiemūžina ceļojums video, un, savukārt, pēc ceļojuma taps dziesmas teksts par piedzīvoto. Paldies Tomam un Sandijai par šo avantūru!"

Dziesmas pirmās idejas skice radās rakstīšanas sesijā Somijā, kurā piedalījās Gatis Irbe un viņa komandas biedrs Kaspars Jansons kopā ar vairākiem Somijas autoriem un producentiem.

Lai gan dziesmas video filmēšana notika Parīzē, vērīgākie skatītāji varēs atrast arī vienu lokāciju no Liepājas, kas vizuāli un pēc savas noskaņas ļoti atgādina Parīzes romantiku.

19. augustā Mežaparka Lielajā estrādē notiks mūzikas projektu Mesa un Gacho lielkoncerts, kas iezīmēs mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves. Šī būs pirmā reize, kad abi mūzikas projekti – Mesa un Gacho – būs redzami un klausāmi līdzdarbojoties un papildinot viens otru uz vienas skatuves, viena koncerta ietvaros. Koncerta īpašie viesi būs leģendārā latviešu hip-hop grupa S'T'A.

.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!