Foto: Inga Bitere
Piektdienas, 18. augusta, vakarā, neskatoties uz svaigi nolijušajām, varenajām lietusgāzēm, Mežaparka Lielajā estrādē noticis mūzikas projektu Mesa un Gacho jeb mūziķa Gata Irbes lielkoncerta ģenerālmēģinājums.

Ģenerālmēģinājumā klāt bija arī fotogrāfe Inga Bitere, kura iemūžināja gatavošanos vērienīgajam pasākumam, kuru, kā informē rīkotāji, apmeklēs ap 20 tūkstošiem cilvēku. Koncerta publiku sagaidīs gan apjomīga skatuve, gan lielie ekrāni, gan īpašs gaismu un videoprojekciju šovs.

Kā vēstīts iepriekš, šī būs pirmā reize, kad abi mūzikas projekti – Mesa un Gacho - būs redzami un klausāmi līdzdarbojoties un papildinot vienam otru uz vienas skatuves, viena koncerta ietvaros.

Kā norāda rīkotāji, koncertā plānoti arī vairāki īpaši pārsteigumi. Viens no tiem: Lielkoncerta īpašie viesi būs hip-hopa grupa S'T'A, kas uzskatāma par vienu no stūrakmeņiem šīs kultūras aizsākumam Latvijas mūzikā.

Koncerta rīkotāji aicina apmeklētājus ierasties uz koncertu laikus, ieplānojot pietiekami daudz laika nokļūšanai. Kā jau iepriekš ziņots, būs papildus reisi tramvajiem uz un no Mežaparku, tāpat uz koncertu var nokļūt braucot ar vilcienu līdz pieturai "Mangaļi". Velosipēdus un citus personīgos braucamrīkus (skrituļdēļus, personiskos elektriskos skūterus un ķiveres) varēs novietot "Balcia City Combo" velo novietnē/mantu glabātavā, kas atradāsies iepretim 6. un 7. vārtiem. Visu praktisko informāciju ērtākam koncerta apmeklējumam var izlasīt šeit.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!