Foto: Publicitātes foto
Bērnu studija "Kukaiņi" ierakstījusi albumu "Latvija zied" ar dziesmām lieliem un maziem par Latviju. Albumā apkopotas desmit gadu laikā vāktas un pierakstītas dziesmas.

Bērnu studijas "Kukaiņi" dziedātāji šogad, Latvijas 105. dzimšanas dienā ir sagatavojuši dāvanu un izdod albumu, kurā ir dziesmas par Latviju bērniem. "Kukaiņiem" tas ir jau 12 albums. Skaisti un emocionāli albumā kopā ar bērniem skan dziedātāja Zigrfīda Muktupāvela spēka balss, ko papildina arī Ilonas Dzērves balss lieliskais skanējums.

"Tas bija mans sapnis jau vairākus gadus, jo jau gadus 10 esmu likusi kopā visas Latvijas tēmai veltītās dziesmas, kas šo gadu laikā izdziedātas studijā " Kukaiņi" . Mans mērķis bija albumā ielikt tieši tādas dziesmas, kas ir bērniem izdziedamas, patriotiskas un Latviju izzinošas ," stāsta Baiba Jansone, bērnu studijas " Kukaiņi" izveidotāja un vadītāja.

Jau šobrīd mūzikas skolas un bērnudārzi no dažādiem Latvijas rajoniem ir atzinīgi novērtējuši šo izlasi un dziesmas no albuma " Latvija zied" priekšsvētku laikā skan jau visā Latvijā.

Šis ir pirmais albums, ko bērnu studija "Kukaiņi" izdod jaunā, mūsdienīgā formātā - digitāli, un tas būs pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī nopērkams ekase.lv, kurā ir iespejams lejuplādēt gan albumu visu, gan konkrētas dziesmas, dziesmu pavadījumus un dziesmu bukletu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!