Foto: Publicitātes foto
Rīgā un Daugavpilī nākamā gada martā uzstāsies kādreizējais grupas "Smokie" vokālists, poproka leģenda Kriss Normens. Uzstāšanos iesildīs disko ēras zelta duets "Ottawan" no Francijas.

Koncerti notiks 2024. gada 5. martā "Arēnā Rīga" un 9. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Kā "Delfi" informē koncerta rīkotāji, Kriss Normens koncertos gan dziedās savus lielākos hitus, gan arī prezentēs Latvijas faniem savu jaunāko albumu "Junction 55".

No 1964. līdz 1986. gadam Kriss Normens bija grupas "Smokie" vokālists, bet pēc grupas pamešanas kļuva par veiksmīgu solo mākslinieku. Kā norāda koncerta rīkotāji, visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 30 miljoni Krisa Normena ierakstu, un mākslinieks joprojām raksta mūziku un turpina koncertdarbību.

"Humors un vingrošana palīdz uzturēt enerģiju. Lai gan ļoti gribas slinkot, piespiežu sevi iet uz sporta zāli un sportot," tā saka dziedātājs, kuram koncertu grafiks rezervēts vairākus gadus iepriekš.

Koncertos Latvijā skanēs tādas laika pārbaudi izturējušas dziesmas kā "Living Next Door to Alice", "Midnight Lady", "Needles and Pins", "Mexican Girl", "Oh Carol", "I'll Meet You at Midnight", " Don't" Play Your Rock'n Roll to Me" un citas.

Savukārt pavasarī gaidāmajā albumā "Junction 55" būs iekļautas 12 jaunas dziesmas, kuru autors ir gan pats Normens, gan arī citi mūziķi, ar kuriem kādreizējais "Smokie" solists sadarbojies.
"Diska nosaukums atspoguļo faktu, ka esmu jaunā posmā savā karjerā, un ir pagājuši 55 gadi, kopš es kļuvu par profesionāli," atzīmē Kriss Normens.

Pirms Krisa Normena uzstāšanās par viesu pozitīvo noskaņojumu rūpēsies grupa "Ottawan", kas slavena ar tādiem disko ēras hitiem kā "D.I.S.C.O.", "Hands Up", "Crazy Music" un citiem.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!