Foto: Publicitātes foto
Autore un producente Múr (īstajā vārdā Madara Murņikova) laidusi klajā trešo un noslēdzošo singlu "Stāvam klusi" no gaidāmā studijas minalbuma "Disbalanss".

Kā "Delfi" vēsta dziedātāja, dziesma ierakstīta Londonā, Lielbritānijā, un pie tās veidošanas piedalījās arī mūzikas producents Daniels Giljermo Sauceda (Daniel Guillermo Sauceda) no Maiami, ASV.

Dziesmas "Stāvam klusi" skanējums no iepriekšējiem Múr singliem "Tu mani turi" un "Ārstēšanās" atšķiras ar melanholiskāku un izjustāku skaņu un pasvītro iepriekš nedzirdētas R&B ietekmes Múr mūzikā.

Dziedātāja jauno minialbumu "Disbalanss" ierakstījusi Londonā, kur pašlaik dzīvo un iegūst maģistra grādu mūzikas producēšanā.

Autore piebilst: "Man bija svarīgi, lai šajā albumā ir kāds darbs, kuru producēju viena pati. Ar to gribēju radīt sev brīvu vietu, lai turpinātu iepazīt sevi arī kā producenti, un tas vainagojās ar gandarījumu. Šī dziesma ir mana mīļākā no albuma un ar mani rezonē visdziļāk. "Stāvam klusi" ir vispatiesākā, relaksētākā un, iespējams, arī skaistākā "Disbalanss" dziesma."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!