Fоtо: BACKGRID/ Vida Press

Britu autors Nīls Geimens tiek apsūdzēts seksuālā vardarbībā pret divām sievietēm, vēsta laikraksts "The Telegraph". Rakstnieks noliedz viņam izvirzītās apsūdzības.

Abas cietušās sievietes par notikušo pastāstīja medija "Tortoise Media" četru podkāstu sērijā, kas publicēta šī gada 3. jūlijā. Viena no sievietēm pieteikta kā Skārleta, bet otras vārds netiek atklāts.

23 gadus jaunā Skārleta pastāstīja, ka bija strādājusi par Geimena bērna aukli. Viņa apgalvo, ka pirmā seksuālā vardarbība pret viņu notikusi 2022. gadā, vien dažas stundas pēc iepazīšanās ar rakstnieku. Vēlāk tā turpinājusies vairākas nedēļas.

Otra sieviete pastāstīja, ka bija iepazinusies ar Geimanu 2003. gadā Floridā, bet abu attiecības sāka veidoties divus gadus vēlāk, un, kā viņa apgalvo, tajā ir noticis dzimumakts pret viņas gribu.

Geimans noliedz apsūdzības un apgalvo, ka visas seksuālas attiecības notikušas pēc abpusējas piekrišanas. "The Telegraph" vēsta, ka policijā ar iesniegumu vērsusies tikai Skārleta.

Nīls Geimens ir autors tādiem romāniem kā "Amerikāņu dievi" un "Zvaigžņu putekļi". Viens no viņa slavenākajiem darbiem ir kulta statusu iemantojusī komiksu sērija "The Sandman" ("Smilšuvīrs"). 2023. gadā Geimans iekļauts žurnāla "Time" 100 pasaulē ietekmīgāko cilvēku sarakstā. Vairāki viņa darbi ir ekranizēti.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !