Foto: Patriks Pauls Briķis/DELFI

Laika posmā no šī gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam kultūras ministre Agnese Lāce darba vizītē apmeklē Kanādu, portālu "Delfi" informē ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Rita Plūme. Vizītes laikā notikusi Lāces un Kanādas kultūras ministres Paskālas Sentonžas (Pascale St-Onge) tikšanās.

"Ir būtiski, ka sadarbību ar Kanādu stiprinām ne vien aizsardzībā, bet arī kultūrā. Tiekoties ar Kanādas kolēģi pārrunājām būtiskus jautājumus gan par mediju politiku un cīņu ar dezinformāciju, gan kultūras un valodas lomu mākslīgā intelekta laikmetā. Vienlaikus ir vairāki padomi, ko Kanādas Kultūras ministrijas pārstāvji var sniegt saistībā ar drošas mācību vides ieviešanu kultūras un mākslu augstskolās," pēc tikšanās norādīja Lāce.

Tāpat vizītes laikā Kanādā ministre tikās ar latviešu diasporas pārstāvjiem, uzsverot viņu nozīmīgo lomu Latvijas kultūras vērtību saglabāšanā un stiprināšanā ārvalstīs.

Laika posmā no 4. līdz 7. jūlijam kultūras ministre Agnese Lāce piedalīsies XVI Latviešu Dziesmu un deju svētku Kanādā pasākumos.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!