Fоtо: Publicitātes foto

Ar lieliskiem rezultātiem 10. jūlijā no konkursa "International Choir Competition in Provence 2024" Francijā atgriezās RKTMC "Mazā ģilde" bērnu un jauniešu vokālā ansambļa "Kolibri" jauniešu grupa (vadītāja Agnese Malnača), portālu "Delfi" informē "Mazās ģildes" pārstāvji.

Konkursā jaunieši piedalījās divās kategorijās – "Vokālās grupas" tika iegūta 1. vieta, "Tradicionālā, tautas mūzika", kurā piedalījās gan kori, gan vokālie ansambļi, iegūta 2. vieta. "Grand Prix" izcīņā jaunieši ierindojās godpilnajā 3. vietā.

Tautas mūzikas kategorijā jaunieši izpildīja divas Lauras Jēkabsones dziesmas "Jumalo" un "Totari", kā arī Valta Pūces "Gaismeņa ausa, sauleite lēce" un latviešu tautasdziesmu "Kurš putniņis dzied tik koši" Jāņa Kalniņa apdarē.

Bērnu un jauniešu vokālais ansamblis "Kolibri" (vadītājas Inita Malnača un Agnese Malnača) ir aktīvi koncertējošs kolektīvs, kurā dzied 40 bērni un jaunieši no 4 līdz 19 gadu vecumam. Kolektīvs ierakstījis vairākus mūzikas albumus bērniem un piedalās dažādos koncertos, konkursos un izrādēs gan Latvijā, gan aiz tās robežām.

17. augustā "Kolibri" jauniešu grupu varēs dzirdēt Latvijas Universitātes Botāniskā dārza pasākumu telpā "Šķūnis".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !