Foto: Publicitātes attēli

"Dirty Deal Teatro" 24. martā plkst. 19 pirmizrādi piedzīvos režisora un dramaturga Andra Kalnozola izrāde "Mazie jautājumi", kurā radošā komanda tieksies apkopot cilvēku pašus mazākos un šķietami nenozīmīgākos jautājumus, lai nonāktu pie lielās atbildes.

Izrādē spēlē Ivars Krasts, Jurģis Spulenieks, Kristaps Ķeselis, Andrejs Možeiko, Aleksandrs Radzēvičs.

"Kā pareizi atvadīties un pamest viesības? Vai dot roku sveicienam, ja tikko esi iznācis no publiskās tualetes un rokas vēl mitras? Kas ir mazā balstiņa galvā, kas bērnībā liek staigāt tā, ka kurpju purngals sakrīt ar flīžu vai bruģa salaiduma līnijām? Un ko šī balstiņa liek darīt gadiem ejot?

Uz šādiem un vēl mazākiem jautājumiem atbildi meklēs anonīmā "Mazo jautājumu" biedrība, kuras dalībnieki, atzinuši savu atkarību, ir gatavi mesties cīņā un ar savdabīgām terapijas metodēm nonākt pie lielās atbildes," norāda izrādes veidotāji.

Andris Kalnozols kā režisors jau debitējis "Dirty Deal Teatro" ar izrādi "Labākais cilvēks Tahkurannā", kas ieguva galveno balvu Latvijas Kultūras akadēmijas jauno režisoru festivālā "Patriarha rudens" kā spilgtākais iestudējums. Šī izrāde bija viņa maģistra darbs režijā un līdz tam viņš aktīvi strādājis radošajā apvienībā "UMKA.lv", kas Latvijā pazīstama ar humoristiskām un savdabīgām leļļu teātra izrādēm pieaugušajiem.

Izrādes scenogrāfs ir Uģis Bērziņš, kustību konsultante - Katrīna Albuže, gaismu mākslinieks - Jānis Sniķers.

Tuvākās izrādes 23. martā, kā arī 26. un 29. aprīlī plkst. 19.

Biļešu cena: 8,54 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 5,69 eiro. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!