Foto: AP/Scanpix/LETA

Šī gada sākumā sociālo mediju lietotāji steidza dalīties ar sajūsmas un pārsteiguma pilniem ierakstiem, fiksējot slavenās Holivudas aktrises, filmu sērijas "Krēsla" zvaigznes Kristenas Stjuartes gaitas dažādās Latvijas vietās. Jau toreiz ASV žurnāls "Rolling Stone" vēstīja, ka aktrise uz Latviju atbraukusi, lai izraudzītos filmēšanas vietas savam topošajam darbam. Martā Stjuarte to publiski apstiprināja – viņa veidos mākslas filmu, kuras uzņemšanas process noritēs Latvijā.

Topošās filmas nosaukums ir "The Chronology of Water", un tas būs Kristenas Stjuartes pirmais režisētais pilnmetrāžas darbs. Filmas pamatā ir amerikāņu rakstnieces Lidijas Juknavičas 2011. gadā izdotā daļēji autobiogrāfiskā grāmata "Ūdens hronoloģija". Jau pēc publicēšanas viņa atklājusi, ka šis darbs tapis pēc derībām ar slaveno amatbrāli – rakstnieku Čaku Palahņuku, romāna "Cīņas klubs" autoru.

Ar apziņas plūsmas tehniku uzrakstītās "Ūdens hronoloģijas" centrā ir smags, sūrs galvenās varones stāsts par piedzīvoto seksuālo vardarbību, narkotiku atkarību un alkoholismu. Amerikāņu ziņu vietnē "HuffPost" recenzente raksturojusi grāmatas valodu kā tādu, "kurā izcilā, skarbā un trakā rakstniece ir ierakstījusi sievietes ķermeni."

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!