Divas nedēļas pirms gaidāmās pirmizrādes publicēts LMT oriģinālseriāla "Kolektīvs" treileris. Pirmās četras "Kolektīvs" sērijas no 1. jūnija būs skatāmas bez maksas lietotnē LMT Viedtelevīzija un viedtelevizija.lv, bet jau no 30. maija lielākajos kinoteātros visā Latvijā.

Seriāla - antoloģijas "Kolektīvs" režisori atšķirīgā manierē izstāsta savu stāstu par Dziesmu un deju svētku dalībniekiem.

Aika Karapetjana sērijas "Degsme" mistiskais sižets risinās deju kolektīvā, Papa Chi romantiskā komēdija "Maukurs un zivs" apspēlē koristiem zināmus aizkulišu stāstus, Edgars Kaupers sērijā "Gaismas pils" izstāsta versiju par Atmodas sākuma 1985. gada Dziesmu svētku fināla minūtēm, bet Oskara Rupenheita režisētā "Frolovas metode" apspēlē kordiriģentu satraukumu pavasara skatēs, vērīgākie kino mīļi tajā atradīs arī atsauci uz Latvijas kino klasiku.

Visu sēriju darbība risinās Dziesmu un deju svētku kustības kolektīvos, galvenie varoņi ir šo kolektīvu dalībnieki, un notikumu pamatā ir patiesi stāsti, ko iesūtījuši kori un deju kolektīvi. Vienlaikus seriāla veidotāji uzsver, ka tas nebūs stāsts par Dziesmu un deju svētkiem, svētki ir tikai šo notikumu fons.

Seriāls producēts studijā "fon Films", producenti Māris Lagzdiņš un Zane Ozoliņa.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!