Foto: Publicitātes attēli
Galerijā "Slazds", Vecrīgā, Aldaru ielā 12/14 līdz 30. jūnijam apskatāma gleznotāja Kaspara Perska jaunāko darbu personālizstāde "Cilvēks", portālu "Delfi" informē galerijas pārstāvji.

Kā saka Kaspars Perskis, viņa darbi ir nepārtraukti meklējumi, lai atklātu pats savu glezniecības brīnumu, sava cilvēka kodu...

Darbos gleznotājs turpina iepriekšējos gados aizsāktās cilvēka iekšējās pasaules tēmas izpēti. Viņa gleznas ir emocionāli piesātinātas, ar izjustu noskaņu, bet tajā pat laikā viņš gleznās spēlējas ar komiskiem elmentiem, kas paslēpušies fonā.

"Piliens izdobj akmeni ne ar spēku, bet ar nemitīgu pilēšanu. Tā arī Kaspars neatlaidīgi un ar lielu aizrautību dara savu darbu, nodod skatītāju vērtējumam savu pēdējā gada veikumu. Pats gleznotājs negribīgi runā par saviem darbiem un teic, lai runā tie," raksta izstādes veidotāji.

Kaspars Perskis studējis glezniecību un 2006.gadā ieguvis maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, Kristapa Zariņa figurālās glezniecības meistardarbnīcā. Izstādēs piedalās no 1994. gada. Mākslinieka darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Krievijā, ASV, Eiropas valstīs, Japānā u.c.

Galerija "Slazds" atvērta katru dienu, laikā no plkst.12.00 līdz 20.00.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!