Atklās Mareka Gurecska personālizstādi 'Skaņas nospiedumi'
Foto: Publicitātes attēls

No 9. marta līdz 13. aprīlim kultūras centra "Grata JJ" mākslas galerijas "MuseumLV" otrajā stāvā būs skatāma Mareka Gurecka personālizstāde "Skaņu nospiedumi", portālu "Delfi" informē galerijas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pēdējo gadu darbi apliecina Mareka Gurecka uzticību gleznieciskumam kā mākslas kategorijai, kur naratīvs cieši sakļaujas ar estētiku. Kaislība pret skaisto formā un matērijā iemiesojas autora vēlmē atkal un atkal strādāt ar iemīļotajiem motīviem - klavierēm un nospiedumu faktūrām.

"Tie nospiedumi, ko atstāj skaņa vēl ilgi vibrē galvā, sirdī, rokās. Līdzīgi klavieres stīgām, tie turpina pildīt telpu, kad pati skaņa jau sen pagaisusi. Gleznotājs atstāj nospiedumus mākslā, iekustinot skatītāja uztveri un maņas. Tā ir tāluma izjūta, pasaules izjūta, kas skan cauri gleznām," par saviem darbiem saka mākslinieks.

"Mareka Gurecka glezniecībai raksturīga aizrautība ar krāsu un gaismu, ko mākslinieks pielūdz kā plaknēs un līnijās mītošu dievu," raksta galerijas pārstāvji.

Ieeja izstādē ir bezmaksas.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form