Foto: Atklāta provokatīvā mākslinieka Artūra Bērziņa izstāde 'Dižā vientulība'
Foto: DELFI

No 3. februāra galerijas "MuseumLV" pirmajā stāvā apskatāma provokatīvā pašmāju mākslinieka Artūra Bērziņa izstāde "Dižā vientulība". Piedāvājam ieskatu izstādes atklāšanā, kas notika 2. februāra vakarā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā raksta galerijas pārstāvji, izstāde "apspēlē dažādus vērtību iemainīšanas un populisma veidus, kas manipulē ar cilvēcisko ego caur iedzimtiem un sociāli determinētiem raksturlielumiem, tādējādi uzpērkot mūsu prātus vairumā. Kā arī cenu, kuru jāmaksā katram atsevišķi – rietumu cilvēka dižo vientulību".

Mākslinieka darbi svārstās starp nopietnības meklējumiem saturā un spēles pieeju formā – divojumā starp ideālismu un ironiju, kas ir raksturīgs metamodernisma virzienam.

"Kā parasti Artūra Bērziņa darbos, tēlu šķietami acīmredzamais vēstījums visdrīzāk ir mānīgs un satur sevī dubulto dibenu ar pretējo nozīmi, kā jau viss, kas mūs ielenc informatīvā kara laikmetā, kurā cilvēks cilvēkam pārvēršas par līdzekli," raksta izstādes rīkotāji.

Izstādē apskatāmas gleznas, grafika, instalācijas un pat ēdami objekti.

Galerija "MuseumLV" atrodas Rīgā, Andreja Pumpura iela 2.

Tags

Artūrs Bērziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form