Fotoreportāža: Magones Šarkovskas spēļu laukums Doma dārzā
Foto: DELFI

Rīgas Doma dārzā sabiedriskā kustība "Mans Doms" atklājusi mākslinieces Magones Šarkovskas personālizstādi "Laika dārzs". Māksliniece baznīcas dārzā izvietojusi apgleznotus objektus - bērnu spēļu laukumu, kas vienlaikus imitē lidostas uzgaidāmo telpu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Māksliniece aicina apmeklēt izstādi, ņemot līdzi mazākos ģimenes locekļus, kam šī izstāde piedāvās dažādas atrakcijas, vai nesteidzīgi baudīt jauniegūto laiku, lasot savu iemīļoto grāmatu klusajā Doma dārzā.

Māksliniece līdz šim strādājusi urbānās ainavas žanrā. Savu darbu kompozīcijas viņa veido kā fragmentus, kuros notvertas vienkāršas ikdienas, visbiežāk interjera ainas, piemēram, sienas ar tapetēm vai flīzēm, iebūvētās lampas, vadu un lenšu tinumi. Pietuvinātie objekti, košās krāsas un ritmiskie objektu atkārtojumi pārvērš ainavas abstrakcijās jeb, kā to nosaukusi pati Magone, "abstraktā reālismā".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form