Galerijā 'Slazds' skatāma Kaspara Perska izstāde
Foto: Publicitātes attēli

Galerijā "Slazds", Vecrīgā, Aldaru ielā 12/14 līdz 30. jūnijam apskatāma gleznotāja Kaspara Perska jaunāko darbu personālizstāde "Cilvēks", portālu "Delfi" informē galerijas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā saka Kaspars Perskis, viņa darbi ir nepārtraukti meklējumi, lai atklātu pats savu glezniecības brīnumu, sava cilvēka kodu...

Darbos gleznotājs turpina iepriekšējos gados aizsāktās cilvēka iekšējās pasaules tēmas izpēti. Viņa gleznas ir emocionāli piesātinātas, ar izjustu noskaņu, bet tajā pat laikā viņš gleznās spēlējas ar komiskiem elmentiem, kas paslēpušies fonā.

"Piliens izdobj akmeni ne ar spēku, bet ar nemitīgu pilēšanu. Tā arī Kaspars neatlaidīgi un ar lielu aizrautību dara savu darbu, nodod skatītāju vērtējumam savu pēdējā gada veikumu. Pats gleznotājs negribīgi runā par saviem darbiem un teic, lai runā tie," raksta izstādes veidotāji.

Kaspars Perskis studējis glezniecību un 2006.gadā ieguvis maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, Kristapa Zariņa figurālās glezniecības meistardarbnīcā. Izstādēs piedalās no 1994. gada. Mākslinieka darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Krievijā, ASV, Eiropas valstīs, Japānā u.c.

Galerija "Slazds" atvērta katru dienu, laikā no plkst.12.00 līdz 20.00.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form