Mākslinieka Ivanova gleznotie Valsts prezidenta vietas izpildītāju portreti izmaksājuši 11 000 eiro
Foto: LETA

Mākslinieka Rituma Ivanova gleznotie Valsts prezidenta vietas izpildītāju Paula Kalniņa un Jāzepa Rancāna portreti Valsts prezidenta kancelejai izmaksājuši 11 000 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, informēja kancelejas Mediju centra komunikācijas speciāliste Elīna Kresa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā skaidroja Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane, atbilstoši Publisko iepirkumu likumam šajā gadījumā konkurss, lai izvēlētos mākslinieku portretu gleznošanai, nebija jārīko.

Viņa norādīja, ka kanceleja izvēlējās mākslinieku Ivanovu, ņemot vērā darba uzdevumu un mākslinieka piemērotību šī gada uzdevuma īstenošanā.

Pamatojoties uz līdzšinējo pieredzi sadarbībā ar Ivanovu, kurš gleznojis vairākus Valsts prezidentu oficiālos portretus, un izvērtējot publiski pieejamos mākslinieku darbus, kancelejas pārstāvji konstatēja, ka Ivanovs būtu atbilstošākais mākslinieks kvalitatīvai uzdevuma izpildei.

Mākslinieka radītos portretus 14. novembrī, Valsts prezidenta institūcijas 100.gadadienā, Rīgas pilī atklāja Valsts prezidents Egils Levits.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.