Pasaules līmeņa Baltijas fotogrāfi vadīs meistarklases Rīgā
Foto: Publicitātes foto

2020. gadā turpinās pērn aizsāktais komerciālās fotogrāfijas meistarklašu cikls, kuru organizē fotogrāfijas izglītības platforma ISSP. Februārī un martā starptautiski atzītu nozares profesionāļu vadībā interesenti varēs gūt plašāku ieskatu arhitektūras, bērnu un modes fotogrāfijā, kā arī vairāk uzzināt par sadarbību ar žurnāliem. Meistarklases notiek sestdienās, tuvākā – jau šonedēļ, portālu "Delfi" informē galerijas ISSP pārstāve Veronika Viļuma.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

8. februārī Rīgā viesosies viens no pieprasītākajiem Igaunijas jaunās paaudzes arhitektūras fotogrāfiem Tonu Tunnels, lai stāstītu par savu pieredzi, fotografējot dažādas celtnes un arhitektoniskas struktūras. 2013. gada ArtPrint jaunā mākslinieka titula saņēmējs, kurš piedalījies arī vairākās izstādēs, ikdienā strādā ar Baltijas un starptautiskiem klientiem – arhitektūras birojiem, nekustamo īpašu attīstītājiem un medijiem. Tunnels iemūžinājis 2019. gada Tallinas arhitektūras biennāli un citus vērienīgus notikumus, kas atspoguļojušies publikācijās pasaules mēroga būvmākslas medijos. Meistarklasē fotogrāfs dalīsies savā pieredzē, aplūkojot šī specifiskā fotogrāfijas lauka tehniskās un radošās nianses, kā arī kopā ar dalībniekiem dosies fotografēt Rīgas arhitektūru, pārrunājot dažādus praktiskus paņēmienus un veidus, kādos uzlūkot arhitektūru.

15. februārī meistarklasi vadīs fotogrāfe Katrīna Tanga, kuru Tallinas tūrisma informācijas centrs pērn iekļāvis starp Igaunijas veiksmīgākajām sievietēm līdzās pazīstamām sportistēm, rakstniecēm un politiķēm. Meistarklases dalībniekiem būs iespēja ne tikai iedvesmoties bērnu un modes fotosesijām privātām vai profesionālām vajadzībām, bet arī uzzināt, kā Tangai izdevies izveidot veiksmīgu karjeru, iegūt aģentūras pārstāvniecību un sadarboties ar globāliem modes zīmoliem un medijiem. Viņa strādājusi virknē modes metropoļu, tostarp Parīzē, Ņujorkā un Londonā ar tādiem pasūtītājiem kā Gucci, Oeuf, Clarks, Harrods un citiem. Arī Tanga kopā ar meistarklases dalībniekiem darbosies praktiski, īstenojot kopīgu fotosesiju Berga Bazārā.

29. februārī zināšanās un prasmēs dalīsies pašmāju fotogrāfe Aiga Rēdmane, stāstot par savu pieredzi, sadarbojoties ar žurnālu redakcijām, kā arī personīgā vizuālā rokraksta veidošanu. Šī bijusi līdz šim pieprasītākā meistarklase, un vietas šobrīd ir pilnas.
Savukārt šī cikla noslēdzošā komerciālās fotogrāfijas meistarklase 14. martā veltīta modes pasaulei, ko pārzina lielākoties Krievijas tirgū strādājošais Jegors Zaika. Dienas pirmajā pusē Zaika sniegs ieskatu savā darbā un modes industrijas aizkulisēs, bet meistarklases otrajā daļā dalībniekiem būs iespēja parādīt savus darbus, saņemt individuālu izvērtējumu un ieteikumus attīstībai.

Komerciālās fotogrāfijas meistarklašu ciklu piedāvā Biedrība ISSP – laikmetīgās fotogrāfijas platforma ar vairāk nekā 12 gadu starptautisku pieredzi. ISSP Skola piedāvā dazādas izglītības programmas mūsdienu fotogrāfijā. Meistarklases notiks sestdienās Rīgas centrā, Berga Bazārā ISSP Galerijas telpās.

Tags

ISSP
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form