Šonedēļ Kuldīgā sākas publisko fotogrāfijas lekciju programma
Foto: Paolo Vudss

No 6. līdz 14. augustam Pelču pilī, Kuldīgas novadā, norisināsies vienpadsmitā Starptautiskā fotogrāfijas vasaras skola (ISSP) 2016. ISSP iekļauta apjomīga fotogrāfijas lekciju programma, kurā uzstāsies starptautiski atpazīstami nozares profesionāļi. Lekcijas pieejamas ikvienam interesentam bez maksas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

ISSP sākās 2006. gadā Ludzā, un kopš tā laika sevi ir attīstījusi par vienu no labākajām neformālās fotogrāfijas izglītības iestādēm Eiropā, kas ikgadu piesaista atpazīstamus fotogrāfijas pasniedzējus, ekspertus un augsta līmeņa studentus. ISSP fotogrāfijas lekciju programmā uzstāsies šā gada vasaras skolas pasniedzēji, studenti un citi eksperti.

Šonedēļ Kuldīgā sākas publisko fotogrāfijas lekciju programma
Foto: Roland Paivaas

Pasniedzēju, studentu un ekspertu lekcijas notiks Pelču pilī ISSP programmas ietvaros un ir atvērtas visiem fotogrāfijas un vizuālās mākslas interesentiem. Otrdien, 16. augustā, koprades telpā "The Mill", Brīvības ielā 33, notiks arī Paolo Vudsa un Federiko Klavarino publiskās lekcijas Rīgā.

Ar pilnu atvērto lekciju programmu iespējams iepazīties Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas mājas lapā.

Šonedēļ Kuldīgā sākas publisko fotogrāfijas lekciju programma
Foto: Tajo Onorato

ISSP 2016 vakaru programmas norises vieta ir Pelču speciālā internātpamatskola, Pelčos, Kuldīgas novadā.

Tags

ISSP Kuldīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form