Video. Intervijas ar 'kim? Rezidences balvai' nominētajiem māksliniekiem
Foto: Publicitātes foto

kim? Laikmetīgās mākslas centrs paziņo par "kim? Rezidences Balvas" otro ciklu – šogad sadarbībā ar Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmu (ISCP) Ņujorkā. "kim? Rezidences Balvas" starptautiskā žūrija šī gada fināla atlasei ir nominējusi māksliniekus: Ēriku Apaļo, Ievu Epneri, Ingu Melderi un Katrīnu Neiburgu. Piedāvājam iepazīties ar māksliniekiem īsās video intervijās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"kim? Rezidences Balvas 2016" ieguvējs šī gada rudenī pavadīs divus mēnešus Ņujorkā un būs pirmais rezidents no Latvijas ISCP divdesmit gadu darbības laikā. "kim? Rezidences Balvas" ieguvēja paziņošanas ceremonija, piedaloties ISCP vadītājai Kari Kontei, norisināsies Rīgā 2016. gada 31. maijā "The Mill". Savas vizītes laikā Kari Konte tiksies ar nominantiem un apmeklēs viņu darbnīcas, lai savus iespaidus samērotu ar starptautiskās žūrijas viedokļiem un "kim?" Laikmetīgās mākslas centra komentāriem un izvēlētos balvas ieguvēju. Dienu pirms balvas pasniegšanas – 30. maijā plkst. 18.00 "The Mill" – Kari Konte uzstāsies ar lasījumu plašākai publikai par ISCP darbību un viņas programmas izvēlēm.

Tags

Katrīna Neiburga kim?
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form