16. aprīlī - LaLiGaBa prozas lasījumi
Foto: Publicitātes attēli

16. aprīlī pulksten 18 grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" – Rīgā, Barona ielā 21a (ieeja no pagalma) notiks Latvijas Literatūras gada balvai nominēto prozas darbu autoru lasījumi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta pasākuma rīkotāji, lasījumos piedalīsies spilgtāko 2013. gadā klajā laisto prozas darbu autori – Osvalds Zebris, Māra Zālīte, Gundars Ignats, Ieva Melgalve, Jānis Joņevs, kā arī ārvalstu literatūras darbu tulkotāji – Edvīns Raups, Dace Meiere, Maima Grīnberga. Lasījumus vadīs Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste, pasākumā muzicēs Biruta Ozoliņa.

Ieeja pasākumā ikvienam interesentam bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva (LALIGABA) ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, Latvijas Rakstnieku savienība un Latvijas Literatūras centrs.

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots pasākuma noslēguma ceremonijā 2014. gada 24 aprīlī plkst. 18 mūzikas namā "Daile", Rīgā Barona ielā 31.

Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABAs lampu, ko veidojusi dizaina studija "Mājo", iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Balvas pasniegšanas pasākumā tiks pasniegtas arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

Tags

Dace Meiere Ieva Melgalve Latvijas Literatūras gada balva Māra Zālīte Mūzikas nams "Daile"
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form