Aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai
Foto: Publicitātes foto

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība aicina pieteikt literārus autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai (LaLiGaBa), portālu "Delfi" informē Informāciju sagatavoja Andra Konste, Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Literatūras gada balvas konkursā tiks izvērtēti, nominēti un apbalvoti Latvijā 2018. gadā izdotu autordarbu pirmizdevumi latviešu valodā piecās kategorijās – labākais dzejas oriģināldarbs, labākais prozas oriģināldarbs, labākais oriģināldarbs bērniem, labākais ārvalstu literatūras tulkojums un spilgtākā debija literatūrā.

Līdztekus tiek gaidīti ierosinājumi speciālbalvai par nozīmīgu veikumu Latvijas literatūrā mazākumtautību vai latviešu valodā, kas neiekļaujas nevienā no minētajām kategorijām, kā arī pieteikumi mūža ieguldījuma balvai par ilggadīgu, literāri augstvērtīgu veikumu Latvijas dzejā, prozā, dramaturģijā, kritikā vai tulkošanā latviešu valodā, kā arī par būtisku ieguldījumu Latvijas rakstniecības pazīstamības veicināšanā.

2018. gadā izdotos literāros autordarbus var iesniegt Latvijas Rakstnieku savienībā – Rīgā, A.Čaka ielā 37-1 pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 12 līdz pulksten 16, tālrunis saziņai – 67555180.

Pieteikumi iesniedzami brīvā rakstiskā formā, pievienojot trīs eksemplārus no katra autordarba. Pieteikumu iesniegšanas pēdējā diena ir 2019. gada 31. janvāris.

Latvijas literatūras gada balvas nolikums pieejams www.laligaba.lv, kā arī tīmekļa vietnēs www.rakstnieciba.lv un www.ventspilshouse.lv.

Tags

Latvijas Literatūras gada balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form