Apgāds 'Mansards' laidis klajā bērnu pasaku grāmatu 'Runča vakariņas'
Foto: Publicitātes foto

Izdevniecība "Mansards" izdevis bērnu pasaku grāmatu "Runča vakariņas". Tās autore ir Ruta Svaža, mākslinieks - Dāvis Ozols, bet redaktore - Māra Cielēna.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ruta Svaža ir vairāku bērnu grāmatu autore, savukārt Dāvis Ozols ir 23 gadus vecs mākslinieks, kurš mācās Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļā.

"Mazās Baibas un runča Mura piedzīvojumi sākas brīdī, kad Baibai vakariņās negaršo putra. "Nāc, es tevi pacienāšu ar ko daudz garšīgāku, ar kaut ko ļotigaršīgu, ko piedāvā tikai draugiem!" sola kaķis Muris. Baibiņa priecīgi seko runcim pagalmā un ilgojas pēc gaidāmajiem našķiem. To, kādus našķus piedāvā draugiem Muris, uzzināsi, lasot grāmatu "Runča vakariņas"," grāmatas saturu ieskicē autori.

Grāmata nopērkama lielākajās Latvijas grāmatnīcās, kā internetā un grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" Kr. Barona ielā 21a (pagalmā).

Tags

Jaunākās grāmatas Mansards Māra Cielēna
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form