Apkopoti latviešu dzejnieku darbi krievu valodā
Foto: stock.xchng

Iznākusi grāmata "Latviešu–krievu dzeja", kurā apkopoti latviešu dzejnieku darbi krievu valodā, pastāstīja izdevniecības "Neputns" direktore Elgita Bērtiņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Grāmatas apkopojumā iekļauti krievu dzejoļi, kurus sarakstījuši latviešu dzejnieki – Jānis Poruks, Aleksandrs Čaks, Ojārs Vācietis, kā arī mūsdienu dzejnieki – Armands Melnalksnis, Māris Salejs, Inga Gaile, Jānis Rokpelnis," sacīja Bērtiņa.

Viņa norādīja, ka grāmatu interesenti var iegādāties "Valters un Rapa", "Jāņa Rozes" un citās grāmatnīcās.

Bērtiņa pastāstīja, ka vidējā cena grāmatai "Latviešu–krievu dzeja" varētu būt astoņi lati, savukārt "Neputna Galerijā" šīs grāmatas cena ir seši lati.

Latviešu dzejnieku darbus krievu valodā apkopoja izdevniecība "Neputns", sadarbojoties ar Pētera Avena labdarības fondu "Paaudze".

Grāmatas idejas autors ir Aleksandrs Zapoļs.

Avena labdarības fonda mērķis veicināt sabiedrības integrāciju, attīstīt kultūru starp Latviju un Krieviju, kā arī izstrādāt plašu labdarības palīdzību slimiem bērniem un bērnu slimnīcām.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form