Izdota Andras Manfeldes Kuldīgai veltītā pilsētu sērijas grāmata
Foto: Latvijas Mediji/LETA

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā otro Andras Manfeldes grāmatu no pilsētu sērijas – "Ceriņslotas zīmējumi. Kuldīgas pasaka bērniem un vecākiem", ar autores ilustrācijām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta izdevēji, grāmatas galvenā varones ir kārtīgā Anna ar gaišajām bizēm, kas izskatās pēc vējā plandošām zeķbiksēm, un rudmate Katrīna, kuras spurainais ērkulis atgādina sarkanu ezi. Abas ir labākās draudzenes. Kādu dienu, abām bizojot apkārt pa pilsētu, viņas pamana, ka lietām pazudušas ēnas, mājām nav visu sienu – tās ir kā dekorācijas, turklāt pazuduši pieaugušie! Bet tad rēgainajā pilsētā, braucot uz asfalta ruļļa, ierodas Karr....Karmen un ar sakaltušu ceriņzaru uz kādas mājas sienas uzzīmē melnu traipu, kas pamazām plešas lielāks un tumšāks un kā upe vai lente aizvirpuļo pa pilsētu, pārklājot visu tumšā putekļu mākonī.

"Reiz sensenos laikos Kuldīgā, kad es vēl biju bērns, mēs spēlējām spēli – iekarājoties zaros, futbola vārtos vai vienkārši tāpat – guļot uz soliņa un atliecot galvas atpakaļ vērojām apkārt notiekošo. Tad šķiet, ka visu redzi pirmo reizi! Ceru, ka mana grāmata būs draudzīgs pamudinājums pieaugušajiem kuldīdzniekiem paskatīties uz pilsētu citām, ikdienišķu pienākumu nenogurdinātām acīm," saka pati autore Andra Manfelde.

Atgādinām, ka šā gada janvārī iznāca pirmā pilsētu sērijas grāmata "Vēja Vīrs un mēs", kas ir veltīta Ventspilij.

Tags

Andra Manfelde Jaunākās grāmatas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form