Izdota Jāņa Einfelda jaunā romānu triloģija 'Rīga'
Foto: Publicitātes foto

Izdevniecība "Dienas grāmata" klajā laidusi Jāņa Einfelda jauno grāmatu - romānu triloģiju "Rīga". Grāmatas mākslinieks ir Jānis Esītis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Rakstnieka Jāņa Einfelda (1967) jaunajā grāmatā - romānu triloģijā "Rīga" - caur trīs māsu Martas, Elīzes un Elīnas likteņiem autors ierauj mūs pašu pagātnē-tagadnē-nākotnē, kur visi grēki un to sekas kā uz delnas," stāsta Dace Sparāne. 

"Visās trīs šīs grāmatas vākos ieslēgtajās triloģijas daļās - "Rīga Latvijā", "Rīga Rīgā" un "Jūra" - lasītāju gaida spoža groteska un vīpsnīgs romantisms, asprātīgas un neparastas alegorijas, simbolu un metaforu kaujas, neierobežota visdažādāko laiku un to atstāto nogulu kombinēšana, sirreālisms un skaudrs reālisms, it kā neticama, absurda pasaule, kas tomēr ir arī līdz mielēm pazīstama, - tāds ir Einfelda prozas kosmoss, un tajā, protams, ir vieta arī Rīgai, kura... nu ir gatava," raksturo Sparāne.

Tags

Jānis Einfelds Jaunākās grāmatas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form