Izdots Maijas Krekles romāns 'Klusums izmisīgs'
Foto: Latvijas Mediji

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā triju kultūrvēsturisku eseju krājumu un astoņu romānu autores, Maijas Krekles "Vakara romāna" sērijas grāmatu "Klusums izmisīgs."

"Klusums izmisīgs" ir romāna "Dzīvības spītīgie asni" turpinājums. Tā darbība norisinās Rīgā 20. gadsimta septiņdesmitie gadi. Romāna galvenā varone Mežmaļu meita Liesma ir jau studente, viņas nākotne šķiet paredzama – zinātniskais darbs, vēlāk ģimene, bērni… Tomēr nekas no tā nepiepildīsies. Liesma piedzīvo savu sapņu un ideālu sabrukumu – viņa nokļūst VDK uzmanības lokā un uzzina, ka viņas īstais tēvs nemaz nav tas cilvēks, kurš meiteni audzinājis un no sirds mīlējis, bet māte izmisīgi glabā meitas dzimšanas noslēpumu, negribēdama izjaukt laimīgās ģimenes saskaņu. Liesma vairs nespēj uzticēties pat vistuvākajiem cilvēkiem... Viņa šajā pasaulē sajūtas lieka.

"Smeldzīga, sāpīga grāmata par to, kā režīms un noslēpumi salauž cilvēku dzīves. Grāmata, pēc kuras izlasīšanas gribas ilgi, ilgi klusēt un neteikt neko…" raksta grāmatu blogere Meldra Gailāne.

Maija Krekle pēc LU Filoloģijas fakultātes latviešu valodas un literatūras nodaļas beigšanas joprojām strādā LU Akadēmiskās bibliotēkas Misiņa bibliotēkā, rūpējoties par tajā savākto latviešu grāmatu krājumu. Viņas līdz šim jaunākais darbs – romāns "Melanholsikais valsis. Emīla Dārziņa sapnis par mīlestību" ir viena no pieprasītākajām grāmatām grāmatnīcās.

Grāmatas "Klusums izmisīgs" atvēršana notiks 21. novembrī pulksten 16.00 Izdevniecības "Latvijas Mediji" Grāmatu Mājā, Dzirnavu ielā 21, Rīgā.

Source

DELFI Kultūra
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form