Izdots turpinājums Ingas Gailes romānam 'Stikli' – 'Skaistās'
Foto: Dienas Grāmata/LETA

Apgāds "Dienas grāmata" laidis klajā rakstnieces Ingas Gailes jaunāko romānu "Stikli", ko var uztvert kā turpinājumu sērijā "Mēs. Latvija. XX gadsimts" darbam "Stikli" (2016).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā raksta izdevēji, jaunajā Ingas Gailes romānā darbojas visas "Stiklu" galvenās personas.

"Mēģināju uzrakstīt romānu par cilvēkiem, kuri spēja saglabāt cilvēcību situācijās un apstākļos, kad tai nebija vietas. To darot, mani vadīja cerība, ka turpmāk mēs varētu vienkārši dzīvot," saka Inga Gaile.

Inga Gaile ir Latvijā labi pazīstama dzejniece, prozaiķe un dramaturģe, kuras pirmā grāmata laista klajā pirms divdesmit gadiem. Viņas dzeja novērtēta ar Klāva Elsberga un Ojāra Vācieša prēmiju, Annas Dagdas fonda un "Dzejas dienu" balvu. Par dzejoļu krājumu bērniem "Vai otrā grupa mani dzird?" Ingai Gailei piešķirta Latvijas Literatūras gada balva. Rakstnieces darbi tulkoti angļu, bengāļu, igauņu, lietuviešu, zviedru un citās valodās. Viņa pārstāvējusi latviešu literatūru daudzviet pasaulē, tai skaitā ASV Kongresa bibliotēkas Nacionālajā grāmatu festivālā.

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis.

Tags

Inga Gaile Jaunākās grāmatas Latvijas Literatūras gada balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form