Iznācis Andra Akmentiņa dzejas krājums 'Laimīgas beigas'
Foto: Dienas Grāmata

Izdevniecībā "Dienas Grāmata" iznācis dzejnieka un prozaiķa Andra Akmentiņa piektais dzejas krājums "Laimīgas beigas", portālu "Delfi" informēja izdevniecības pārstāve. Grāmatas noformējumu veidojis mākslinieks Jānis Esītis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

""Laimīgas beigas" ir mans jaunākās desmitgades krājums ar meklējumiem mežainās pastaigās un radošajās lekcijās kopā ar studentiem, kad dzejas algoritms tiek gan veidots, gan piemānīts. Te savijas globālais ar vietējo, dzejproza ar liriku, dzīvība spēlējas, valodas plaisās uzsaucot tuk tuk brīvā, un laime turpinās arī pēc tam, kad izslēdzas TV kameras.
Var lasīt arī kā piemiņas un pateicības grāmatu jaukiem, dzīvē satiktiem cilvēkiem, pieņemot savu un civilizācijas vecumu un nolemtību, kamēr tas vēl izdodas saulaini," par savu jaunāko krājumu saka Andris Akmentiņš.

Latviešu dzejniekam un rakstniekam Andrim Akmentiņam līdz šim jau iznākuši četri dzejoļu krājumi, stāstu krājums un romāni "Skolotāji" (2018) un "Meklējot Ezeriņu" (2021). Par dzejas publikācijām viņš saņēmis Klāva Elsberga prēmiju, bet par romānu "Skolotāji", kas iznāca "Dienas Grāmatas" izdotajā grāmatu sērijā "Mēs. Latvija, XX gadsimts", 2019. gadā ieguvis AKKA/LAA Autora balvu un Dzintara Soduma balvu.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.