Iznācis trešais 'Mēs. Latvija, XX gadsimts' romāns – Bankovska '18'
Foto: Publicitātes attēli

Klajā laists Paula Bankovska romāns "18", kas ir sērijas 'Mēs. Latvija, XX gadsimts' trešais darbs, informē izdevniecība "Dienas Grāmata".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Divi latvieši, divi dažādi laikmeti – starpā gandrīz vai gadsimts. Viens 1917. gada rudenī vēl nepavisam nav pārliecināts, vai latviešiem būtu vērts mēģināt dibināt savu valsti. Līdz 1918. gada 18. novembrim vēl ir laiks, viņa domas var mainīties, ja vien izdosies atbildēt uz jautājumu "Kāpēc?"

Otrs pie šī paša jautājuma nonāk 21. gadsimta otrajā gadu desmitā. Tas, kas 1918. gadā daudziem šķita jau atbildēts un pašsaprotams, piepeši tāds vairs neliekas. Šis ir stāsts par viņu abu neiespējamo satikšanos," norāda izdevēji.

"Arheologa apsēstība, zinātnieka pacietība, grāmattārpa rutinētība, latents anarhisms, maigums pret paradoksu un pieklusināti dzīves baudu soļi krēslainās senlaiku celtņu anfilādēs. Tāds man acumirkļa tvērumā parādās Pauls Bankovskis – darbs un pats vienuviet," atklāj rakstniece Gundega Repše.

Sērijas romāni top VKKF mērķprogrammas "Nacionālā identitāte" ietvaros.

Tags

Diena (AS) Gundega Repše Pauls Bankovskis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form