Iznākusi 'Radio NABA' audiovizuālās dzejas izlase 'Nāc d(z)ejot!'
Foto: Publicitātes attēli

"Radio NABA" laidusi klajā jaunāko audiovizuālo dzejas izlasi "Nāc d(z)ejot!", kurā mijiedarbojas dzeja, deja, skaņu un video māksla. 13 dažādu refleksiju video formātā veidošanā par laiku, telpu un cilvēku iesaistījušies 13 dzejnieki, 3 laikmetīgās dejas horeogrāfes, mūziķi, kas rezidējuši vairāk nekā 3 valstīs, video mākslinieki un dizaina veidotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Nāc d(z)ejot!" ir tradīcijām bagātās dzejas izlases "Dzejas disks" 7. izdevums, šoreiz pieejams interneta vidē video un audio formātos. Dzejas disks pievēršas dzejnieku tekstiem un māksliniekiem, kuri iemieso gan formas laušanu un izaicināšanu, gan arī mudinājumu uz kustību un iesaisti gan ķermenī, gan prātā. Izlasē atrodama dzeja - latviski, krieviski un latgaliski.

Dzejas diska satura veidošanā iesaistīti dzejnieki - Ilmārs Šlāpins, Raimonds Ķirķis, Ligija Purinaša, Kirils Ēcis, Jānis Tomašs, Lote Vilma Vītiņa, Elīna Vendija Rībena, Katrīna Rudzīte, Evelīna Andžāne, Jeļena Glazova, Jānis Hvoinskis, Aivars Madris un Krista Anna Belševica, dejotāji - Alise Bokaldere, Alise Putniņa un Marija Saveiko, mūzikas autori - Maksims Šenteļevs un skaņu mākslas apvienība "bernurits", audiovizuālie risinājumu realizētāji, režisori/operatori - Lauris Ābele, Mārcis Ābele, Kaspars Cirsis un dizaina izstrādātāja: Klāra Grundšteine. Izlases koncepcijas autori ir "Radio NABA"/Anete Enikova, Signe Viška, Madars Štramdiers, Kaspars Zalāns.

Dzejas disks pieejams interneta vietnē, bet video var skatīties platformā "Youtube". Video ir papildināti gan ar titriem, gan audio komentāriem, kas noderīgi būs cilvēkiem ar redzes vai dzirdes uztveres grūtībām.

Tags

Radio Naba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form