Izsludina jauno dramaturgu konkursu '36 stundas'
Foto: stock.xchng

Biedrība "Darbnīcas", sadarbībā ar "Dirty Deal Teatro" un Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu, izsludina un rīko Praktiskās teātra tekstu izstrādes darbnīcu lugu konkursu "36 stundas" ar mērķi veicināt Latvijas dramaturģijas attīstību, stimulēt jaunu darbu tapšanu, attīstot jaunu radošo sadarbības platformu iespējas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Darbnīcām tiks atlasīti divi augstvērtīgākie teksti, kas laikā no 11.februāra līdz 17.februārim (36 stundās), sadarbojoties radošās komandās (dramaturgs, režisors, aktieri), tiks izstrādāti līdz skatuves lasījuma formai. Darbnīcu komandas vadīs un ar dramaturgiem cieši sadarbosies Latvijā labi pazīstami režisori Mārtiņš Eihe un Valters Sīlis. Darbnīcās būs iespēja piedalīties, vērojot radošo procesu arī tiem dramaturgiem, kuru teksti netiks izvēlēti darbnīcām, taču būs iesūtīti konkursam.

Līdz 2013.gada 31.janvārim darbnīcu dalības pretendentiem jāiesūta savi teksti radošajam konkursam elektroniski e-pastā darbnicas@darbnicas.lv, norādot darba autora kontaktinformāciju (tālruņa numuru un e-pasta adresi). Konkursam iesniegtajai lugai jābūt pabeigtai, taču dramaturgam jābūt atvērtam piedāvājumiem lugas tekstu darbnīcas norises laikā mainīt, ja tas nepieciešams lugas kvalitātes paaugstināšanai, saskaņā ar darbnīcās iegūtajām atziņām un lasījuma režisora ieteikumiem. Iesniegtā luga nedrīkst būt iesniegta kādā citā konkursā, publicēta, vai iestudēta. Lasījumiem iesūtītos darbus vērtēs atlases komisija - Lauris Gundars, Jānis Balodis, Rasa Bugavičute un Anna Sīle.

Konkursa nolikumu iespējams izlasīt Darbnīcu mājaslapā www.darbnicas.lv

Tags

Dirty Deal Teatro Kultūras ministrija Lauris Gundars Mārtiņš Eihe Valters Sīlis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form