Latvijas Literatūras centrs aicina uz tikšanos ar tulkotāju Kaiju Straumani
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Literatūras centrs aicina uz tikšanos ar tulkotāju Kaiju Straumani piektdien, 12. jūnijā plkst. 18.00 grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" Kr. Barona ielā 21a (pagalmā).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Kaija Straumanis (ASV) beigusi Ročesteras universitātes literāro tulkojumu maģistra programmu, tulko no vācu un latviešu valodas angļu valodā, strādā par redaktori apgādā "Open Letter Books" un kļuvusi pazīstama arī kā fotogrāfe, stāsta Latvijas Literatūras centra pārstāvji.

Šogad Latvijas Literatūras gada balvas ceremonijā LLC pasniedza Kaijai Straumanis speciālbalvu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas literatūras tulkošanā un popularizēšanā angliski runājošajās valstīs, gādājot par divu Latvijas autoru grāmatu izdevumiem - Ingas Ābeles romāna "Paisums" tulkojumu ("High Tide"), kas nāca klajā ASV apgādā "Open Letter Books" 2013. gadā, un Zigmunda Skujiņa romāna "Miesas krāsas domino" tulkojumu ("Flesh-Coloured Dominoes"), kas nāca klajā Lielbritānijā apgādā "Arcadia Books" 2014. gadā.

Tags

Inga Ābele Latvijas Literatūras gada balva Mansards
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form