'Latvju Tekstu' redakcijas balvas pasniegtas Dainai Sirmajai un Uldim Bērziņam

12. septembrī, Dzejas dienu pasākumā "Ceļojums ar dzejniekiem" tika pasniegtas "Latvju Tekstu" redakcijas balvas labākajam dzejas un atdzejas krājumam sadarbībā ar e-grāmatu platformu "Fabula".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Balvu par labāko dzejas krājumu saņēma Daina Sirmā par krājumu "Iekšpagalms" (Pētergailis, 2014), kas ir dzejnieces otrā grāmata pēc debijas dzejas krājuma "Kailsals".

Pirmo reizi balva labākajam atdzejas krājumam tika pasniegta sadarbībā e-grāmatu platformu "Fabula", kuru šogad pasniedza Uldim Bērziņam par viņa atdzejoto čehu dzejnieka un publicista Jaroslava Seiferta dzejas izlasi "Dzeja" (Mansards, 2015).

Krājumā atdzejotājs iekļāvis dzejoļus no pēdējiem sešiem Seiferta krājumiem, tā atklājot čehu autora vēlīnā posma daiļradi. Balvu Ulža Bērziņa vietā saņēma viņa meita Una, taču atdzejotājs sūtīja visiem klātesošajiem sveicienus ar viedtālruņa palīdzību.

Sadarbībā ar apgādiem "Mansards" un "Pētergailis" Fabula savā aplikācijā piedāvā bezmaksas iepazīties ar abu laureātu krājumu fragmentiem. Ar abiem fragmentiem var iepazīties sadaļā "Dzejas dienas laureāti".

Tags

Dzeja Dzejas dienas Mansards Pētergailis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form