Lauris Gundars aicina uz 'Dramaturģijas pamatu īso kursu'
Foto: LETA

Latvijas Nacionālajā teātrī šī gada oktobrī un novembrī atkal notiks "Dramaturģijas pamatu īsais kurss", kuros lugu un scenāriju rakstīšanas pamatus varēs apgūt pazīstamā latviešu dramaturga Laura Gundara vadībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dramaturģijas pamatu īsajā kursā" kā pasniedzējs pievienosies arī jaunais dramaturgs Jānis Balodis.

"Pēc intensīva divu mēnešu apmācību procesa klausītājiem jāspēj apjaust savas nākamās lugas vai kinoscenārija aprises. Nākot kopā divus mēnešus reizi nedēļā, klausītāji tiks skaidrībā par tehniskajiem līdzekļiem sava talanta izpaušanai. Teorijas apguve balstīta uz konkrētiem un pietiekami aizraujošiem piemēriem – lugām, scenārijiem. Būs iespēja apjaust jauna darba rašanās brīža prieku arī tīri praktiski," skaidro Lauris Gundars.

Darbnīcas klausītāji tiksies vienu reizi nedēļā darba dienu vakaros Latvijas Nacionālajā teātrī. Pirmā nodarbība - 16. oktobrī. Pieteikšanās un jautājumi e-pastā: 11@darbnicas.lv; Vairāk: www.darbnicas.lv/kursi

Tags

Lauris Gundars
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form