DELFI

Leldei Stumbrei, kas kā dramaturģe pazīstama jau vairāk nekā 30 gadus, nācis klajā viņas pirmais romāns "Pacietības mērs", portālu "Delfi" informēja izdevniecības "Lauku Avīze" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Romāna centrā ir Anna. Triju bērnu māte. Viņas dzīve aizrit laukos, mīļotā vīrieša un viņas bērnu tēva – lielākoties pilsētā. Tieši viņš pārliecināja Annu, ka jādzīvo laukos. "Tur taču ir skaisti un labi … Ja patīk viņam, patiks arī Annai", tā viņa domāja, bet … Romāna varonei lauku romantika mijas ar bezpalīdzību un rūpēm par ikdienu, cerību un ilgām pēc mīļotā vīrieša. Netrūkst arī cilvēcisku kaislību un aizraujošu piedzīvojumu, dziļu domu graudu un dzīves patiesuma atklāsmju. Stāstam cauri vijas pacietības mēraukla, kas šķiet vēl nedaudz … un pārtrūks.

Jaunajā romānā saskatāma līdzība ar filmu "Dīvainā mēnesgaisma", kas uzņemta pēc Leldes Stumbres lugu "Sarkanmatainais kalps" un "Jānis" motīviem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam