LNB tiešsaistē rīkos dzejnieka Ulža Bērziņa piemiņas pasākumu
Foto: Baltic International Bank

18. maijā pulksten 15.00 platformā "Zoom" notiks izcilā latviešu dzejnieka un atdzejotāja Ulža Bērziņa (1944–2021) dzimšanas dienai veltīts piemiņas pasākums, portālu "Delfi" informē Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uldis Bērziņš bija 2016. gadā dibinātās Aleksandrijas bibliotēkas Draugu biedrības Latvijas nodaļas priekšsēdētājs, aktīvs Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītājs un atsaucīgs atbalstītājs. Tiešsaistes pasākumā tiks pievērsta uzmanība literārajiem darbiem, kas tematiski saistīti ar hellēnisma kultūru, kristietības pirmsākumiem, islāma dominanti un arābu pasauli, kā arī Ulža Bērziņa atpazīstamajam un neatkārtojamam atdzejotāja talantam, šos darbus padarot pieejamus latviešu lasītājiem.

Savās atmiņās dalīsies Aleksandrijas bibliotēkas latviešu draugu biedrības pārstāvji un Ulža Bērziņa domubiedri: Andris Vilks, Vaira Vīķe-Freiberga, Ilze Rūmniece, Juris Cālītis, Jānis Ešots, Ingmāra Balode, Dens Dimiņš, Rolands Lappuķe, Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova.

Pasākuma nobeigumā klausītāji aicināti piedalīties brīvajā mikrofonā – izstāstīt savas atmiņas par Uldi Bērziņu, dalīties sajūtās par viņa rakstīto un idejām.

Dalība bez maksas. Reģistrācija "Zoom" pasākumam ŠEIT

Reģistrētajiem dalībniekiem dažas dienas pirms pasākuma norises tiks nosūtīta "Zoom" saite.

Tags

Latvijas Nacionālā bibliotēka Uldis Bērziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form