Ontons Slišāns 'Čipierkstneits jeb Apcirsto sakņu pieaudzēšana'

Rēzeknē, Latgales Kultūrvēstures muzeja Izstāžu namā, Atbrīvošanas alejā 100a, 12.maijā plkst. 15:00 notiks Ontona Slišāna grāmatas "Čipierkstneits jeb Apcirsto sakņu pieaudzēšana" prezentācija.

Ontona Slišāna jaunā grāmata ir atskats uz paša autora un citu Latgales patriotu paveikto latgaliskās kultūrvides uzturēšanā un attīstīšanā, ietverot vairākus stāstus par cilvēkiem un notikumiem, kas ataino mūsu laikmetu. Autors šo grāmatu rakstījis tīcībā labajam un patiesajam, mums pašiem tas lasot jāsajūt. Ontons Slišāns atzīst, ka grāmatas pārstāstīt nevar, katram pašam tās jāņem, jālasa un jāizbauda.

Autors savus prieka un skumju pārdzīvojumus raksta gan latgaliešu, gan latviešu valodā, piedāvājot lasītājiem tos iepazīt ne tikai prozas, bet arī dzejas valodā, kopumā izdotas jau 28 grāmatas bērniem un pieaugušajiem.

Dzejnieks un rakstnieks Ontons Slišāns dzimis 1948.gada 28.decembrī Viļakas novada Šķilbēnu pagastā un joprojām ir aizrautīgs latgaliešu kultūras atbalstītājs.

Source

www.DELFI.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form