Radioteātrī skanēs Melānijas Vanagas autobiogrāfijas lasījumi latviešu un krievu valodā
Foto: Agnese Zeltiņa

Nedēļu pirms Viestura Kairiša filmas "Melānijas hronika" pirmizrādes, Latvijas Radioteātris piedāvā Melānijas Vanagas autobiogrāfijas "Veļupes krastā" fragmentu lasījumus, portālu "Delfi" informē Latvijas Radio pārstāve Ilze Zvaigzne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No 25. līdz 28. oktobrim plkst. 22.05 Latvijas Radio 1 un plkst. 21.05 Latvijas Radio 4 –"Doma laukums" skanēs grāmatas fragmentu lasījumi latviešu un krievu valodā. Otrdien, 25. oktobrī varēs dzirdēt Lilitas Ozoliņas un Jekaterinas Frolovas balsis, trešdien – Baibu Broku un Olgu Ņikuļinu. Ceturtdien stāstus lasīs Maija Doveika un Ņina Ņeznamova, bet piektdien stāstus no grāmatas lasīs Guna Zariņa un Tatjana Ploskih. Visas latviešu aktrises, kuras grāmatas "Veļupes krastā" fragmentus lasa Radioteātra ierakstos, būs redzamas arī filmā "Melānijas hronika", kuras pirmizrāde gaidāma 1. novembrī.

Romānu "Veļupes krastā" krievu valodā tulkojis Roalds Dobrovenskis.

Īpašu Melānijai Vanagai un viņas autobiogrāfijai veltītu raidījumu "Īstenības izteiksme" klausieties piektdien, 28. oktobrī plkst. 12.30 Latvijas Radio pirmajā kanālā.

Visus lasījumus pēc izskanēšanas ēterā varēs noklausīties arī Latvijas Radio mājaslapā.

Tags

Baiba Broka (aktrise) Guna Zariņa Lilita Ozoliņa Maija Doveika Melānijas hronika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form